Gelg.pl

GELG sp. z o. o. działa na rynku producentów elementów metalowych od 1989 roku. Jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w obróbce metali, wytwarzaniu narzędzi i produkcji kanistrów.

Istniejąca już strona WWW spółki miała zostać wzbogacona o mechanizm edytowania stron serwisu. Witryna miała być możliwa do edytowania dla uprawnionych użytkowników w prosty, wygodny sposób z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki temu zmiany na stronie mogą być wprowadzane szybko, a strona staje się efektywnym kanałem komunikacji z klientami.

Przygotowano i wdrożono CMS oparty na oprogramowaniu Wordpress, co zapewnia bezawaryjną pracę i solidne działanie witryny. Dodatkowo umożliwiono dołączanie do każdej ze stron galerii zdjęć, aby zachować spójność ze starą wersją witryny.

Ponadto obsługiwana jest dowolna liczba wersji językowych witryny (są tam teksty po polsku, angielsku i niemiecku, łatwo można też dodać kolejne języki), a także wbudowany jest formularz kontaktowy, przesyłający pytania od klientów na zdefiniowany adres e-mail.

W tym momencie do witryny GELG.pl można z łatwością dodać nowe i usunąć stare informacje. Bezproblemowo można np.:

W zarządzaniu stroną pomagają również przygotowane filmy instruktażowe, objaśniające krok po kroku korzystanie z różnych funkcji systemu.

Zobacz inne: