Rugby nations

Rugby Nations to kolejny ze sklepów powstały dla sieci Gold Brothers w oparciu o autorskie oprogramowanie b2boss.

Wdrożenie sklepu Heritage of Scotland okazało się takim sukcesem, że spółka przeniosła wszystkie swoje internetowe sklepy na platformę b2boss, a także zakłada nowe sklepy w oparciu o nią.

Rugby Nations to sklep z kilkudziesięcioma towarami związanymi z rugby. Sam wygląd sklepu znacząco odbiega od wyglądu pozostałych sklepów Gold Brothers - jest uproszczony i opiera się na zdjęciach z meczy rugby. W założeniu sklep miał być prostą witryną, która zawiera tylko najpotrzebniejsze elementy platformy b2boss. Nie ma tutaj np. wyszukiwarki czy opcji zadawania pytania o bieżący towar - to dowód na to, że b2boss świetnie sprawdzi się w przedsięwzięciach różnych rozmiarów.

Sklep Rugby Nations zastąpił poprzednią wersję witryny, działającą na innym oprogramowaniu sklepowym (b2boss okazał się o wiele lepszy!). Zachowano jednak w maksymalnym stopniu wygląd sklepu, aby nie zaskakiwac klientów. Jak widać, b2boss jest bardzo elastycznym rozwiązaniem - sprostał także i temu zadaniu.

Rugby Nations działający na platformie b2boss to m.in.

b2boss jest zaawansowaną platformą handlową pozwalającą otworzyć własny sklep lub hurtownię internetową. Jednak samo otworzenie sklepu to nie wszystko. Żeby odnieść sukces w handlu internetowym, trzeba zdecydować się na odpowiednią reklamę i promocję sklepu. B2boss jest narzędziem, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć Twoje towary mogą pojawić się np. w ogólnoświatowej wyszukiwarce towarów Froogle, prowadzonej przez Google.

Niezmiernie ważny jest kontakt z klientem, zarówno przed, jak i po złożeniu zamówienia. Dzięki b2boss klient ma możliwość zapytania o szczegóły danego towaru, jest na bieżąco informowany o realizacji jego zamówienia (e-mailem lub drogą telefoniczną). Po wysłaniu towarów dostaje swój numer przesyłki, dzięki któremu może prześledzić miejsce, w którym ona się znajduje (opcja dostępna w zależności od przewoźnika).

Także po dokonaniu sprzedaży możesz kontaktować się z klientem - jeśli wyraził na to zgodę, możesz dodać go do list mailingowych i wysyłać mu informacje o aktualnych promocjach czy obniżkach.

Zobacz inne: